Model:
ELOTA
SKU
57572-L0-00

Lakierowany czarny plecak damski w minimalistycznym stylu

599,-
Dostępność: W magazynie
Dostępne kolory:
Pokaż więcej
Marka: Kazar
Materiał: Skóra lakierowana
Kolor: Czarny
Kolor metali: Złoty
Zapięcie: Zamek błyskawiczny
Długość: 23,5 cm
Wysokość: 27 cm
Szerokość: 12 cm
Wysokość uchwytu: 6 cm
Minimalna długość paska: 52 cm
Maksymalna długość paska: 94 cm
Kształt: Plecak

Minimalistyczny plecak w miejskim stylu to modna alternatywa dla klasycznej torebki. Wykonany jest z wysokiej jakości skóry lakierowanej, która nadaje mu eleganckiego, ponadczasowego charakteru. Model ten sprawdzi się w każdej sytuacji. Docenią go kobiety aktywne stawiające na równi wygodę i stylowy wygląd. Pojemne wnętrze oraz łatwy dostęp do zawartości to największy jego atut. Minimalistyczna forma prezentuje się niezwykle schludnie i subtelnie.

Szczegóły produktu:

  • Plecak posiada 1 komorę główną z zamkiem błyskawicznym.
  • W jej wnętrzu znajduje się 1 kieszonka otwarta i 1 na suwak.
  • Na spodzie plecaka umieszczone są metalowe nóżki.
  • Szelki są nieodpinane, tekstylne, z regulacją długości.

 

Skórę lakierowaną należy czyścić za pomocą miękkiej szmatki zwilżonej w letniej wodzie, mleku lub roztworze płatków mydlanych. Do czyszczenia skóry lakierowanej polecamy równiez piankę Cleaning Foam, którą należy zaaplikować na kawałek materiału i nim czyścić całą powierzchnię produktu. Po wysuszeniu skórę nalezy zabezpieczyć specjalnymi środkami przeznaczonymi do pielęgnacji skór lakierowanych np. Care & Shine, a kolejno wypolerowac miękką sciereczką.

Skóra lakierowana nie wymaga impregnacji, nie należy stosowac past ani impregnatów. Nie należy używać obuwia ze skóry lakierowanej w ujemnych temperaturach. Produkty wykonane ze skór lakierowanych łatwo ulegają zabarwieniu w kontakcie z innymi produktami galanteryjnymi. Taka reakcja wynika ze specyfiki tego typu materiału. Ponieważ istnieje możliwość przeniesienia koloru, artykuły wykonane ze skór lakierowanych należy przechowywać oddzielnie.

Zabarwienia powstałe wskutek nieprawidłowego przechowywania produktów ze skóry lakierowanej nie podlegają reklamacji.