Filtruj
Popularność

Produkty 7

Nerki męskie

   Od lat w modzie męskiej, zwłaszcza turystycznej, obecne są poręczne saszetki na pasku. Ich największą zaletą jest fakt, że można je przytroczyć do spodni, nosić wygodnie i mieć jednocześnie pod ręką najpotrzebniejsze akcesoria. Taka saszetka to komfortowe i bezpieczne rozwiązanie zwłaszcza podczas wakacyjnych wojaży. Bliską krewną tradycyjnej saszetki jest nerka, a więc saszetka o charakterystycznym, zwężanym po obu stronach kształcie. Nerki obecnie kojarzą się ze sportowymi i młodzieżowymi stylizacjami, jednak posiadają również swoją elegancką stronę, którą w Kazar wydobywamy na zewnątrz dzięki wykonaniu tego akcesorium z wysokiej jakości skóry.

     Filtruj
     Popularność

     Produkty 7

     Męska saszetka na pasku

     Poręczna saszetka na pasku przyda się każdemu mężczyźnie niezależnie od wieku. Nie zawsze bowiem jest to możliwe i wygodne, by nosić wszystko w kieszeniach. Po męską saszetkę na pasku warto sięgnąć w sytuacjach, gdy potrzebujemy praktycznego schowka na niewielkie, podręczne akcesoria. Saszetki na pasku z reguły przybierają standardowe, prostokątne formy, dlatego wygodnie trzyma się je również w dłoni, jednak wciąż sposób noszenia na biodrze jest tym najpopularniejszym.

     Saszetka męska do ręki

     W naszej ofercie posiadamy również skórzane saszetki męskie z krótkim paskiem do trzymania w dłoni. Jest to rozwiązanie skierowane do mężczyzn, którzy w codziennej drodze do pracy lub podczas wieczornego wyjścia na miasto potrzebują zabrać ze sobą parę rzeczy. Saszetka trzymana w dłoni nie ingeruje w resztę stylizacji ani jej nie przysłania. Natomiast dzięki neutralnej czarnej kolorystyce łatwo dopasujesz ją do okazji oraz outfitu. Saszetki wykonane są z gładkiej lub tłoczonej skóry licowej. Są wytrzymałe i na pewno posłużą Ci wiele lat. Pamiętaj jednak o odpowiedniej pielęgnacji, o której możesz przeczytać, klikając w odpowiednią zakładkę przy każdym produkcie.

     Skórzane nerki męskie

     Noszona na biodrach saszetka męska to nie do końca Twój styl? Może bardziej przypadnie Ci do gustu nerka? To akcesorium było prawdziwym hitem lat 90., natomiast obecnie już od kilku lat przeżywa swój renesans. Dla naszych nerek wybraliśmy neutralny czarny kolor. Każdą z nich zdobią luksusowe tłoczenia Kazar. Nerki wykonane są ze skóry licowej, dzięki czemu są wytrzymałe i łatwe w pielęgnacji. Do regularnego czyszczenia można wykorzystać lekko wilgotną szmatkę zamoczoną w mydlinach, jednak dla pełnej i prawidłowej pielęgnacji sięgnij po naszą dedykowaną skórze licowej piankę Cleaning Foam.

     Torebki nerki męskie – jak nosić ten dodatek

     Błędne jest myślenie, że nerki to atrybut sportowców, a najlepiej prezentują się w połączeniu z dresem. Nerki zjednały sobie sympatię szerokiego grona użytkowników ze względu na swoją uniwersalność i możliwość noszenia do różnych stylizacji i okazji. Dzięki regulowanemu paskowi nerki można nosić na kilka sposobów. Najpopularniejszym z nich jest przerzucenie nerki przez klatkę piersiową w stylu cross body. Tym samym nasze ręce pozostają wolne, a drobiazgi umieszczone w torebce nerce, są blisko nas. Ten sposób noszenia, lub jego wariant, z nerką ulokowaną na plecach, dedykowany jest w szczególności sportowcom - tak przewieszona nerka nie utrudnia ruchów i nie przeszkadza np. podczas biegania czy jazdy na rowerze. Nerkę możesz również nosić jak saszetkę, w pasie lub na biodrach.
     Nasze skórzane nerki dzięki wysokiej jakości wykonania doskonale sprawdzą się zarówno w codziennych, jak i eleganckich stylizacjach. W zależności od modelu pomieścisz w nich najpotrzebniejsze drobiazgi, ale też trochę więcej. Pojemność nerki może bowiem sięgać nawet 6 litrów. Szykowna nerka wykonana z wysokiej jakości skóry licowej może być świetnym, a równocześnie nieprzytłaczającym dopełnieniem Twojej stylizacji.