Portfele i etui

Filtruj
Popularność

Produkty 47

Portfele i etui męskie

Posiada go każdy z nas i używa właściwie każdego dnia. Ważne, aby był solidny, mieścił wszystko, czego potrzebujemy, ale też, aby jego samego można było wygodnie schować np. w kieszeni. Mowa oczywiście o portfelu męskim, którego nie mogło zabraknąć w naszej ofercie akcesoriów dla mężczyzn.

  • 249,-
  • 229,-
 1. REETH
  Cena promocyjna 118,- aktualna cena
  100,- najniższa cena
  Normalna cena 169,- cena regularna
  • 299,-
  • 349,-
  • 269,-
 2. Cena promocyjna 137,- aktualna cena
  116,- najniższa cena
  Normalna cena 229,- cena regularna
 3. SIMANO
  Cena promocyjna 188,- aktualna cena
  113,- najniższa cena
  Normalna cena 269,- cena regularna
Filtruj
Popularność

Produkty 47

Dobry portfel męski

Czym charakteryzuje się dobry portfel męski? Przede wszystkim powinien mieścić w sobie trzy najważniejsze rzeczy – banknoty, bilon i karty kredytowe. Kieszeń na gotówkę i przegrody na karty to jednak nie wszystko, czego możemy wymagać od dobrego portfela. Często są one wyposażone również w miejsce na zdjęcia oraz sporo miejsca na dokumenty. W dalszej kolejności portfel powinien być odpowiednich rozmiarów. Prawdopodobnie często będzie noszony w kieszeni, więc musi się tam bez problemów zmieścić. Nie może być jednak zbyt mały, ponieważ ciężko będzie go odszukać w czeluściach plecaka. Ważne jest również zapięcie, które chroni zawartość przed wysypaniem się. Najbezpieczniejszym wyborem jest w tym przypadku zamek błyskawiczny, który szczelnie zamyka portfel z każdej strony. Często stosowanym rozwiązaniem jest też pasek z zatrzaskiem. Budowa dobrego portfela męskiego ma często jednak to do siebie, że nie potrzebuje żadnego zamknięcia! Wszystkie kieszonki są odpowiednio zabezpieczone w środku portfela, dzięki czemu całość nie wymaga dodatkowego zapięcia. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie powyższe modele, spośród których możesz wybrać, które najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Skórzane portfele męskie

Skóra to zdecydowanie dominujący materiał w przypadku wyrobów galanteryjnych spod znaku Kazar. Wierzymy, że najwyższej jakości materiał przekłada się na wysoką jakość i komfort użytkowania naszych produktów. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz skórzane portfele, które jednak urozmaicamy tłoczeniami, plecionkami oraz wstawkami w innych kolorach i z innych materiałów. Projektowane przez nas modele kolorystycznie odpowiadają męskim preferencjom – stawiamy na klasyczną czerń oraz brąz.

Męski portfel z łańcuszkiem – zawsze pod ręką

Oryginalną propozycją w naszej ofercie jest kompaktowy portfel na łańcuszku. Ten model wyróżnia się swoimi niewielkimi rozmiarami, dzięki czemu bez problemu zmieścisz go w kieszeni. Mieści w sobie karty kredytowe, banknoty, a nawet najważniejsze dokumenty. Posiada również metalowy łańcuch, którym możesz zaczepić go np. do szlufki od spodni. O tak zabezpieczony portfel na pewno nie musisz się martwić podczas spotkania z przyjaciółmi, zakupów czy w komunikacji miejskiej.

Automatyczny portfel męski – praktyczny gadżet

Innym nieszablonowy produktem w naszym asortymencie jest portfel z automatycznym podajnikiem na karty. Wystarczy jedno naciśnięcie dźwigni, aby wygodnie sięgnąć po wszystkie umieszczone w nim karty kredytowe. Karty wysuwają się płynnie, a po schowaniu ich z powrotem, nie ma możliwości, by wysunęły się na zewnątrz. W pozostałych kieszeniach portfela można umieścić banknoty, monety oraz dokumenty. Takie akcesorium na pewno docenią miłośnicy gadżetów, dla których będzie to idealny prezent.