Model:
SKU
27016-01-A2

Czarny portfel męski

329,-
Dostępność: W magazynie
Marka: Kazar
Materiał: Skóra licowa
Kolor: Czarny
Wysokość: 9 cm
Szerokość: 12 cm
Kieszenie na banknoty: 2
Kieszenie uniwersalne: 7
Kieszeń na fotografię: Tak
Kieszeń na bilon: Tak

Czarny portfel męski wykonany z wysokiej jakości skóry licowej przyciąga uwagę atrakcyjnym, nowoczesnym designem. Ergonomiczny kształt z praktycznym zapięciem doskonale sprawdzi się podczas noszenia portfel a w kieszeni. Ogromną zaletą jest duża ilość praktycznych kieszeni i przegródek, które pomieszczą wszystkie najpotrzebniejsze dokumenty. Oryginalne akcenty w postaci tłoczonego logo KAZAR oraz zamka w nowoczesnym kolorze gun metal, uwydatniają unikalność portfela.

Skóra licowa powinna być regularnie czyszczona, najlepiej przy pomocy wilgotnej szmatki, ponieważ kurz i brud działają ściernie na skórę. Należy delikatnie zmoczyć czystą szmatkę lub gąbkę w mydlinach, wykręcić nadmiar wody i wycierać skórę do czysta nie przemaczając jej. Po wysuszeniu należy zastosować pastę lub krem.

Do czyszczenia skóry licowej polecamy również piankę Cleaning Foam, którą należy zaaplikować na kawałek materiału i nim czyścić całą powierzchnię produktu. 

Nie należy używać past samopołyskowych, gdyż mogą zniszczyć lico skóry. Prawidłowa impregnacja chroni skórę przed wilgocią, plamami oraz solą.