DLA NIEJ      SALE-A-BRATE      DLA NIEGO

Plecaki Męskie

8 produktów

Produkty 8

Plecaki męskie

   Plecak to wygodny sposób na noszenie przy sobie najpotrzebniejszych rzeczy. Obecnie jest to akcesorium, które noszą wszyscy, niezależnie od płci czy wieku. Plecak to niezwykle istotna część również w męskiej garderobie. Plecak dla mężczyzn powinien przede wszystkim cechować się funkcjonalnością. Dwie lub trzy wewnętrze komory to podstawa dla zachowania w plecaku porządku oraz szybkiego odnalezienia umieszczonych w nim rzeczy. Każda dodatkowa kieszonka to natomiast bonusowe miejsce na malutkie drobiazgi.

      • 1 499,-
      • 999,-
     1. FABIO
      Cena promocyjna 489,- aktualna cena
      699,- najniższa cena
      Normalna cena 699,- cena regularna
     2. WELTON
      Cena promocyjna 559,- aktualna cena
      799,- najniższa cena
      Normalna cena 799,- cena regularna
      • Cena promocyjna 559,- aktualna cena
       799,- najniższa cena
       Normalna cena 799,- cena regularna
      • 1 299,-
      • 1 299,-
      • Cena promocyjna 559,- aktualna cena
       799,- najniższa cena
       Normalna cena 799,- cena regularna

     Produkty 8

     Wybierz najlepszy plecak męski dla siebie

     Plecaki są niezwykle uniwersalne. Przydadzą Ci się w codziennej drodze do pracy, ale też podczas wizyty na siłowni lub przy okazji dłuższego wyjazdu. Dobrze zaprojektowany plecak pozwala nie tylko na pomieszczenie wszystkich potrzebnych przedmiotów, ale też na rozmieszczenie ich z głową! W oparciu o te funkcje, można wyróżnić trzy główne rodzaje plecaków:
     ● miejski,
     ● wycieczkowy,
     ● turystyczny.
     Plecak miejski to najmniejszy model plecaka, który mieści najpotrzebniejsze, przydatne na co dzień rzeczy. Możesz spokojnie zabrać go do pracy, na zakupy czy na krótką wycieczkę po mieście. Plecak miejski nie musi być tak pojemny i funkcjonalny, jak pozostałe rodzaje, dlatego projektanci skupiają się na tym, by był stylowy i modny. Warto jednak, aby mieścił małego laptopa oraz dokumenty w formacie A4. Najbardziej eleganckie plecaki miejskie to oczywiście te wykonane ze skóry, jednak również plecaki z tkaniny cechuje wyjątkowy styl. My przygotowaliśmy dla panów wysoce dopracowane minimalistyczne modele plecaków miejskich.

     Miejski plecak 2w1

     Wiemy, jak ważna dla mężczyzn jest funkcjonalność noszonej garderoby oraz akcesoriów. Mając to na uwadze, przygotowaliśmy nasz nietuzinkowy model plecaka 2w1. Plecak ten można nosić w sposób klasyczny, ale też jako torbę na ramię lub torbę do ręki! Cały plecak, łącznie z kieszeniami, został zaprojektowany tak, aby funkcjonalnie działać zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej. Jeśli więc plecak nie jest dla Ciebie wystarczająco smart, by wybrać się z nim na spotkanie biznesowe – przerób go na torbę! Dzięki temu nieszablonowemu rozwiązaniu możesz zmieniać plecak adekwatnie do okazji, stylizacji czy nawet własnego humoru. Takie rozwiązanie sprzyja również transportowaniu laptopa i innej elektroniki, a także dokumentów.

     Klasyczny skórzany plecak męski

     W projektowaniu plecaków męskich stawiamy na minimalizm. Wysokiej jakości skóra licowa, z której wykonane są nasze plecaki, nie potrzebuje konkurencyjnych ozdobników. Taki plecak bardzo łatwo dobrać do stylizacji – czarny kolor pasuje do wszystkiego! Spokojnie możesz zabrać go do pracy, ponieważ świetnie odnajdzie się w biznesowym świecie. Skórzany plecak miejski to idealne rozwiązanie dla mężczyzn poszukujących akcesorium, do którego mogą schować najpotrzebniejsze na co dzień rzeczy, by mieć je pod ręką niezależnie od sytuacji. Dzięki szerokim szelkom noszenie plecaka jest zawsze komfortowe, niezależnie od jego ciężaru.
     Skórzany plecak to również klasyka, która długo nie wyjdzie z mody! Abyś jednak mógł się nim cieszyć przez długie lata, zadbaj o odpowiednią pielęgnację i impregnację. Oprócz regularnego oczyszczania skóry przy pomocy wody i mydła, sięgnij również po nasze środki do pielęgnacji przeznaczone do skóry licowej. Pianka Cleaning Foam poradzi sobie z zabrudzeniami, natomiast specjalny krem zapewni skórze piękny i żywy czarny kolor, równocześnie zabezpieczając ją przed negatywnym wpływem wody.