DLA NIEJ      SALE-A-BRATE      DLA NIEGO

Kosmetyczki

10 produktów

Produkty 10

Kosmetyczki damskie

Kosmetyczka to obowiązkowe wyposażenie każdej damskiej torebki oraz niezastąpione akcesorium w trakcie podróży. Rolą kosmetyczki jest bezpieczne przechowywanie kosmetyków. Właśnie dlatego kosmetyczki są często wyposażone w przegródki oraz kieszonki. Na rynku znajdują się kosmetyczki dopasowane do rozmiarów wielu kosmetyków, zarówno tych najmniejszych, jak i sporych opakowań. W naszej kolekcji posiadamy dwa rodzaje kosmetyczek – małe, mieszczące się w torbie podróżnej lub dużej torebce, oraz duże w formie kuferka.

  • 399,-
  • Cena promocyjna 279,- aktualna cena
   399,- najniższa cena
   Normalna cena 399,- cena regularna
  • 599,-
  • Cena promocyjna 349,- aktualna cena
   499,- najniższa cena
   Normalna cena 499,- cena regularna
 1. NETUNO S
  Cena promocyjna 349,- aktualna cena
  499,- najniższa cena
  Normalna cena 499,- cena regularna
  • Cena promocyjna 349,- aktualna cena
   499,- najniższa cena
   Normalna cena 499,- cena regularna
  • 599,-
 2. DALE
  Cena promocyjna 314,- aktualna cena
  228,- najniższa cena
  Normalna cena 449,- cena regularna
 3. CHAMBERS
  Cena promocyjna 279,- aktualna cena
  169,- najniższa cena
  Normalna cena 399,- cena regularna

Produkty 10

Jak wybrać idealną damską kosmetyczkę dla siebie?

Główną funkcją damskiej kosmetyczki jest przechowywanie kosmetyków w sposób wygodny dla właścicielki, ale też bezpieczny dla samych specyfików. Choć ta funkcja, jak i wybór samej kosmetyczki, wydają się proste, dostępnych jest wiele modeli, które różnią się od siebie pojemnością, rozmiarem, kolorem czy materiałem. Ta różnorodność sprawia natomiast, że idealną kosmetyczkę dla siebie trudno wybrać. Mierząc się z wyborem kosmetyczki, przede wszystkim musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, co będziesz w niej przechowywać – kosmetyki do makijażu, czy może większe gabarytowo opakowania np. kremy czy żele, a także, czy zamierzasz z kosmetyczką podróżować, czy jedynie trzymać ją w domowej łazience. Jeśli znasz już odpowiedź na te pytania, wiesz już mniej więcej, czego szukać.

Damska kosmetyczka kuferek

Kosmetyczka kuferek przypomina małą walizeczkę z najpotrzebniejszymi rzeczami. Jest zaprojektowana tak, by kosmetyki mogły w niej podróżować w pozycji pionowej. Może nawet pełnić funkcję przenośnej toaletki. Nasza, powstała we współpracy z Kasią Sokołowską, duża skórzana kosmetyczka to ekskluzywny produkt dla miłośniczek mody i makijażu. Kosmetyczka wyposażona jest we wbudowane lusterko oraz uchwyty na kolczyki, co czyni ją produktem niezwykle praktycznym, luksusowym i pożądanym. Jej dodatkową ozdobą są duże zamki błyskawiczne. Jest niezwykle pojemna, ale też poręczna, dzięki wygodnemu uchwytowi uzupełnionemu ozdobnymi supłami. Posiada również metalowe nóżki, możesz ją więc stabilnie położyć na każdej powierzchni. Kosmetyczka wykonana ze skóry licowej jest odporna na ewentualne zachlapania wodą. Zawsze jednak możesz dodatkowo ją zaimpregnować naszymi dedykowanymi preparatami do powierzchni skórzanych. W razie potrzeby kosmetyczkę możesz przetrzeć szmatką nasączoną wodą z mydłem, natomiast do gruntownego czyszczenia wykorzystaj naszą piankę Cleaning Foam, która odpowiednio zadba o skórę licową.

Damska kosmetyczka podróżna

Wiemy, jak ważne jest posiadanie pod ręką swoich ulubionych kosmetyków. Dlatego przygotowaliśmy również minimalistyczne kosmetyczki podróżne. Bez problemu zmieścisz je w torbie podróżnej, ale też w większej torebce lub plecaku, które nosisz ze sobą na co dzień. Ulokujesz w niej ulubione i niezbędne kosmetyki i akcesoria do makijażu, a nawet ukochaną perfumetkę. Nasza kosmetyczka wykonana jest z wysokiej jakości tkaniny. Pamiętaj, aby czyścić ją delikatnie, najlepiej bez użycia wody, jednak z wykorzystaniem naszej specjalistycznej pianki Cleaning Foam. Kosmetyczka podróżna powinna być na tyle pojemna, aby pomieścić wszystkie kosmetyki i przybory, które akurat chcemy ze sobą zabrać, a więc przybory higieniczne, opakowanie szamponu i żelu pod prysznic, szczoteczkę oraz pastę do zębów. Mając przy sobie nasz model Kasia Morning Muse Midi nie musisz się natomiast martwić o zabranie małego lusterka! Jeśli natomiast kosmetyczka podróżna towarzyszy Ci na co dzień, warto aby pomieściła i odpowiednio zabezpieczała takie rzeczy, jak ulubiona szminka, puder czy kieszonkowa perfumetka.