Spraw bliskiej osobie szczególną radość wyjątkowo ekskluzywnym prezentem jakim jest karta podarunkowa Kazar Gift Card.
Dajemy Ci pewność, że karta jest prezentem trafionym, wyjątkowym i będzie spełnieniem marzeń.

KUP KARTĘ PODARUNKOWĄ KAZAR GIFTCARD

 

Sprawdź swoje karty podarunkowe


Kartę podarunkową Kazar Gift Card możesz zakupić we wszystkich salonach Kazar oraz w sklepie online.

Kazar Gift Card jest kartą podarunkową akceptowaną w całej sieci sprzedaży Kazar w Polsce; salonach firmowych, outletowych oraz Sklepie internetowym prowadzonym przez Kazar dostępnym na stronie internetowej pod adresem https://kazar.com/ .


Lista salonów Kazar, w których masz możliwość realizacji karty.

Kazar Gift Card daje możliwość zakupu dowolnych produktów z oferty Kazar.
Termin ważności karty to 12 miesięcy od daty jej aktywacji, czyli zakupu karty i zasilenia jej wybraną kwotą.
Kazar Gift Card może być używana wielokrotnie, przez okres 12 miesięcy, do chwili wykorzystania wszystkich środków dostępnych na karcie.
Kazar Gift Card jest bonem towarowym na okaziciela. Kartą można obdarować dowolną osobę, która staje się jej pełnoprawnym posiadaczem. Ryzyko utraty karty podarunkowej Kazar Gift Card przechodzi na posiadacza karty z chwilą jej wydania i aktywacji. Firma Kazar nie odpowiada za utratę, zagubienie oraz zniszczenie karty.

W przypadku utraty Kazar Gift Card, można ją zablokować korzystając z opcji blokady w panelu kart podarunkowych. Pozostałe na karcie środki mogą być odzyskane jedynie, gdy użytkownik posłuży się zapamiętanym lub zapisanym numerem karty i kodem PIN. W celu zablokowania karty przejdź do panelu Kazar Gift Card.

ZWROT KARTY

Masz prawo odstąpić od umowy zakupu karty podarunkowej w sklepie internetowym  w terminie do 14 dni bez podawania jakiejkolwiek przyczyny zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2020 r. poz. 287 z późn. zm.) oraz do 30 dni zgodnie z umownym prawem do zwrotu. Jeśli zdecydujesz się odstąpić od umowy w teminie do 30 dni, powiadom nas o tym na  bok@kazar.com.  Zwrot płatności zostanie zrealizowany w takiej samej formie, w jakiej dokonano opłaty za zamówienie.

Nie ma możliwości zwrotu karty podarunkowej Kazar Gift Card zakupionej w salonach firmowych i outletowych sieci sprzedaży Kazar w Polsce.

ZWROT PRODUKTU ZAKUPIONEGO ZE ŚRODKÓW Z KARTY

Poza ustawowym prawem do odstąpienia pod umowy, masz prawo zwrotu rzeczy zakupionej ze środków z karty podarunkowej w terminie 90 dni od daty zakupu, zgodnie z umownym prawem do zwortu, wówczas zwrot kwoty nastąpi na kartę podarunkową. 

UTRATA/BLOKOWANIE KARTY PODARUNKOWEJ

Jeżeli z jakiegoś powodu utracisz swoją kartę podarunkową, dajemy Ci możliwość zablokowania jej w panelu Kazar Gift Card. Blokowanie karty ma na celu uniknięcie nadużyć oraz zabezpieczenie środków jakie pozostały na Twojej karcie.
Opcja blokowania istnieje wówczas, gdy pamiętasz numer swojej karty podarunkowej oraz kod PIN. Zalecamy, aby kod PIN został zmieniony przy pierwszym logowaniu do panelu Kazar Gift Card, dzięki temu masz pewność, że przy utracie karty nikt nie zaloguje się na Twoje konto.

W celu zablokowania karty:

Przejdź do panelu KAZAR GIFT CARD.

  • Zaloguj się podając:
    1. Numer karty podarunkowej Kazar Gift Card
    2. PIN z karty podarunkowej lub Twoje indywidualne hasło
  • Następnie przejdź do opcji utrata/blokowanie karty, gdzie będziesz miał możliwość uruchomienia procedury blokowania.
  • Zablokowanie karty następuje z chwilą wpisania w okienku PIN-u z karty lub Twojego indywidualnego hasła.
  • Po zatwierdzeniu na Twoim ekranie pojawi się unikalny kod dla operacji blokady karty.
  • Wygenerowany kod wraz z numerem karty będzie Ci potrzebny do procesu odblokowania karty podarunkowej i odzyskania środków z zablokowanej karty.


ODZYSKANIE KARTY PODARUNKOWEJ

Odblokowanie karty podarunkowej możliwe jest w Biurze Obsługi Klienta Kazar. W tym celu niezbędne będzie posiadane unikalnego numeru dla operacji blokady (numer ten wygenerowany zostaje w panelu Kazar Gift Card w opcji Utrata/Blokowanie karty) oraz numeru karty podarunkowej. Środki z odblokowanej karty zostaną Ci przekazane w postaci nowej karty podarunkowej Kazar Gift Card. Na adres mailowy bok@kazar.com prześlij informację o  fakcie zablokowania karty wraz z unikalnym numerem dla operacji blokady oraz numerem karty. Nasi  Doradcy po otrzymaniu wiadomości niezwłocznie przystąpią do wydania duplikatu karty. Jeżeli przed blokadą na karcie znajdowały się środki, zostaną one przeniesione na nową kartę.  

REGULAMIN KARTY PODARUNKOWEJ KAZAR GROUP SP. Z O.O.

KARTA PODARUNKOWA KAZAR GIFTCARD

Spraw bliskiej osobie szczególną radość wyjątkowo ekskluzywnym prezentem jakim jest karta podarunkowa Kazar Gift Card.
Dajemy Ci pewność, że karta jest prezentem trafionym, wyjątkowym i będzie spełnieniem marzeń.

KUP KARTĘ PODARUNKOWĄ KAZAR GIFTCARD


Sprawdź swoje karty podarunkowe