Do ręki i przez ramię

Filtruj
Popularność

Produkty 28

Do ręki i przez ramię

W modzie miejskiej stawiamy przede wszystkim na funkcjonalność. W przypadku torebek słowo to może oznaczać dwie rzeczy – torbę można dopasować do wielu stylizacji oraz okazji, a także że można ją wygodnie nosić na różne sposoby. Nasze torby do ręki i przez ramię spełniają obie te funkcje! Dzięki wysokiej jakości wykonania i wykorzystanych materiałów, nasze torby na ramię męskie są bardzo wytrzymałe. Można nosić je do wielu zarówno luźnych, jak i bardziej oficjalnych stylizacji, a także podczas wielu okazji – na co dzień, podczas spotkań biznesowych czy w czasie podróży. Nasze skórzane torby możesz nosić: na ramieniu, przewieszone przez pierś, w dłoni, trzymając za uchwyt.

 1. RODNEY
  Cena promocyjna 113,- aktualna cena
  134,- najniższa cena
  Normalna cena 449,- cena regularna
 2. DENIS
  Cena promocyjna 99,- aktualna cena
  119,- najniższa cena
  Normalna cena 399,- cena regularna
 3. OVIDIO
  Cena promocyjna 126,- aktualna cena
  149,- najniższa cena
  Normalna cena 299,- cena regularna
 4. HEITOR
  Cena promocyjna 356,- aktualna cena
  419,- najniższa cena
  Normalna cena 699,- cena regularna
 5. TADLEY
  Cena promocyjna 356,- aktualna cena
  419,- najniższa cena
  Normalna cena 699,- cena regularna
Filtruj
Popularność

Produkty 28

Torby męskie na i przez ramię

Jednym z istotnych aspektów życia codziennego jest wygoda. Jeśli ubrania wybieramy, kierując się tym, w czym będzie nam wygodnie, tak samo powinniśmy postępować w przypadku dodatków. Dlatego wybierając męską torbę, sięgnij po tę z funkcją noszenia na i przez ramię. Nasze torby posiadają regulowane paski, umożliwiające idealne dostosowanie ich do swoich potrzeb. W zależności od dnia, wygody czy upodobań możesz za każdym razem decydować, czy dziś nosisz torbę nonszalancko zarzuconą na ramię, czy przełożoną przez pierś. Każda opcja ma swoje zalety – torbę na ramię wygląda stylowo i pozwala szybko sięgnąć po niezbędne przybory i akcesoria. Z kolei torba przewieszona przez ramię na pewno nie będzie Ci się zsuwać ani przeszkadzać. Szukasz czegoś wyjątkowego? Zwróć uwagę, jak świetnie połączyliśmy funkcjonalność nerki z rozmiarem torby w modelu Cagney.

Torby męskie do ręki

Torby trzymane w dłoni odznaczają się wyjątkową elegancją, ponieważ kojarzą się z neseserem lub aktówką. Świetnie sprawdzą się do noszenia ważnych dokumentów, laptopa lub tableta. Wygodne rączki idealnie leżą w dłoni, zapewniając wysoki komfort noszenia. Torba noszona w dłoni to znakomite rozwiązanie dla tych mężczyzn, którzy cenią sobie elegancję również na co dzień.

Jaką torbę męską wybrać do pracy

Co najczęściej zabieramy ze sobą do pracy? Oczywiście podstawowe przedmioty, takie jak portfel, telefon oraz klucze. Równie często potrzebujemy mieć przy sobie również dokumenty w formacie A4, laptopa, czy drugie śniadanie. Codzienna torba towarzysząca nam w pracy oraz w drodze do niej powinna więc być dość pojemna, a także posiadać funkcjonalne kieszenie oraz komory.
Pierwszym wyborem może być więc duża torba, której główną funkcją jest transport laptopa oraz dokumentów. Takie torby mają często stylistykę eleganckiego nesesera, jednak można je trzymać zarówno za uchwyt, jak i nosić na ramieniu na długim pasku. Duża torba do ręki lub na ramię to uniwersalne rozwiązanie, ponieważ jest w niej mnóstwo miejsca na wszystkie przedmioty, które codziennie chcesz mieć pod ręką.
Jeśli nie potrzebujesz każdego dnia nosić przy sobie laptopa, możesz zdecydować się na inną torbę np. tę przypominającą damską listonoszkę. Taki dodatek świetnie pasuje do miejskich stylizacji. Możesz nosić ją zarówno na ramieniu, jak i przewieszoną przez klatkę piersiową. Jest nie tylko stylowa i łatwo dopasować ją do większości stylizacji, ale też gwarantuje swobodę ruchów. Torba miejska to świetna alternatywa dla plecaka. Jest mniejsza, więc noś ją wtedy, gdy potrzebujesz mieć ze sobą mniej rzeczy niż zwykle. O wiele łatwiej ją też zdjąć i z powrotem założyć, a także szybko wyjąć z niej np. portfel.
Nasze torby wykonane są ze skóry licowej, którą charakteryzuje luksusowy wygląd, wytrzymałość oraz odporność na wilgoć. Z takim dodatkiem niestraszny Ci będzie deszcz, który może zaskoczyć Cię w drodze do pracy.