Torby podróżne

Filtruj
Popularność

Produkty 4

Torby podróżne damskie

W końcu przychodzi ten wyczekiwany czas podróży. Nieważne, czy jest to wyjazd wakacyjny, służbowy, czy weekendowa wizyta w domu rodzinnym – nie dojdzie on do skutku bez odpowiedniej torby podróżnej. Elegancka torba podróżna to też stały element miejskiego looku – zmieścisz w niej ekwipunek potrzebny na siłowni lub basenie. Mała torba podróżna może nawet przydać Ci się na co dzień – w drodze do pracy lub na uczelnię, zwłaszcza w dni, w których musisz mieć naprawdę dużo pod ręką.

Filtruj
Popularność

Produkty 4

Jak wybrać najlepszą torbę podróżną?

Torba podróżna pełni funkcję bagażu podręcznego. Gdy wypełniona po brzegi walizka trafia do luku bagażowego, półki nad siedzeniem lub bagażnika, pod ręką pozostaje nam torba podróżna. Dlatego głównym aspektem, na który powinnaś zwrócić uwagę, wybierając torbę podróżną, jest łatwy dostęp do jej zawartości. Najczęściej torby podróżne posiadają jedną dużą komorę i dwie dodatkowe – umieszczone na zewnątrz lub w środku. Takie rozmieszczenie pozwala na umieszczenie najważniejszych rzeczy w łatwiej dostępnych miejscach. Na pewno nie wrzucimy telefonu lub portfela do przepastnej dużej komory, a raczej wykorzystamy do tego celu jedną z dodatkowych, mniejszych kieszeni. Często nawet torby posiadają specjalne mniejsze kieszonki stworzone tylko do trzymania w nich telefonu albo jeszcze mniejszych drobiazgów. Jeśli zależy Ci na porządku w torbie – sięgnij po taką, która posiada minimum dwie komory. Decydując się na zakup torby podróżnej, przede wszystkim weź pod uwagę swoje potrzeby i jej przeznaczenie. Jeśli potrzebujesz torby, która będzie pełnić funkcję równoznaczną z walizką, postaw na dużą pojemność, liczącą nawet ponad sto litrów. Torba podręczna może być zdecydowanie mniejsza. Tak jak wskazuje jej nazwa – schowasz w niej tylko te rzeczy, które potrzebujesz mieć pod ręką. Pamiętaj jednak, że zarówno w przypadku bagażu głównego, jak i podręcznego, linie lotnicze posiadają dokładnie wytyczne w kwestii ich wymiarów. Wybierz taką, która bez problemu zmieści się w luku bagażowym i schowku na pokładzie każdej linii. Jeśli natomiast torbę będziesz wykorzystywać też na co dzień – postaw na mniejszy i bardziej elegancki model. Nie zapomnij o tym, że torby podróżne są przeznaczone do noszenia na ramieniu lub w dłoni – wybierz taką, która będzie dla Ciebie poręczna i wygodna. Pozostałe rzeczy, na które musisz zwrócić uwagę podczas wyboru torby to: materiał, z którego wykonana jest torba – będzie od niego zależeć jej odporność na uszkodzenia oraz wilgoć, jakość uchwytów oraz zamka błyskawicznego – na pewno nie chcesz mierzyć się podczas wyjazdu z nieoczekiwanymi awariami zamka albo zerwaną lub wrzynającą się w skórę dłoni rączką, obecność zawieszki lub okienka z danymi teleadresowymi.

Damskie torby podróżne w naszej ofercie

Nasze torby podróżne to luksusowe modele powstałe we współpracy z Kasią Sokołowską. Zostały uszyte z wysokiej jakości skóry licowej, z elegancką tekstylną podszewką w środku. Oferujemy je w czterech modnych kolorach: białym, czarnym,szarym, beżowo-brązowym.
Każda torba składa się z jednej dużej komory, w której znajdują się dwie małe otwarte kieszonki oraz jedna zapinana na zamek. Torby posiadają długi odpinany i regulowany pasek do założenia na ramię oraz wygodną rączkę – możesz trzymać torbę tak, jak Ci najwygodniej. Torby posiadają również specjalną zawieszkę, w której możesz umieścić karteczkę ze swoimi danymi teleadresowymi. Nasze torby z kolekcji kazar x kasia to uniwersalne i ponadczasowe rozwiązanie. Torba, którą możesz zabrać ze sobą do samolotu, pociągu, samochodu, na krótki wyjazd za miasto, ale też na co dzień do biura lub na siłownię.