DLA NIEJ      SALE-A-BRATE      DLA NIEGO

Torby podróżne

7 produktów

Produkty 7

Torby podróżne męskie

   Niezależnie od płci i wieku, w szafie każdej osoby powinna znajdować się funkcjonalna torba podróżna. Bez niej trudno sobie wyobrazić weekendowy wyjazd czy wakacyjną podróż. Mając na uwadze różnorodność przedmiotów, które umieszcza się w torbach podróżnych, są one wyposażone nie tylko w duże pojemne komory, ale też mniejsze kieszonki dedykowane poszczególnym funkcjom – schowaniu telefonu, kluczy czy małej elektroniki.

     Produkty 7

     Torby turystyczne męskie – jaką wybrać?

     Męska torba podróżna odgrywa trochę inną rolę niż jej damska odpowiedniczka. Przede wszystkim powinna być wysoce praktyczna, wręcz pozbawiona cech czysto estetycznych. Męskie torby są również większe i bardziej ergonomiczne, a także posiadają prosty krój – są jak najlepiej przystosowane do męskiej sylwetki.
     Wszystkie nasze torby męskie posiadają rączki oraz długi (regulowany lub odpinany) pasek, co umożliwia noszenie ich w ręce, na ramieniu lub przewieszone na ukos przez pierś. Większość toreb składa się z jednej dużej komory, w której wnętrzu znajduje się przynajmniej jedna mniejsza kieszonka – zapinana na zamek lub otwarta. Niektóre nasze torby są również wyposażone w malutkie nóżki, które zabezpieczają spód torby przed zabrudzeniem lub uszkodzeniem.

     Skórzana torba podróżna męska

     Skórzana torba podróżna oferuje wysoką jakość, wytrzymałość oraz ekskluzywny wygląd. To najbardziej luksusowy kontener, który możemy zabrać ze sobą w podróż. Mając na uwadze preferencje panów, przygotowaliśmy torby jedynie w dwóch klasycznych wariantach kolorystycznych – czarne oraz brązowe. Zawsze będą one pasować do okazji oraz stylizacji, a także nie będą zbytnio rzucać się w oczy. Skórzana torba podróżna to świetne rozwiązanie na służbowy wyjazd, weekendową wycieczkę czy wieczorne wyjście na siłownię – jest naprawdę uniwersalna! Nasza torba podróżna z wysokiej jakości skóry licowej naturalnej na pewno posłuży Ci wiele lat! Nie zapominaj jednak o odpowiedniej pielęgnacji! Przetarcie skóry wodą z mydłem pozwoli pozbyć się najmniejszych zabrudzeń, jednak raz na jakiś czas przeczyść torbę opracowaną przez nas pianką Cleaning Foam. Na oczyszczoną skórę warto nałożyć odpowiedni krem, który przywróci jej intensywny kolor i zabezpieczy przed wilgocią.

     Duża turystyczna torba podróżna męska

     W naszej ofercie toreb podróżnych dla panów znajdują się różne wielkościowo torby, spośród których łatwo wybrać tę najlepiej pasującą do naszych potrzeb. Mniejsze, weekendowe torby mają pojemność około 20 litrów, natomiast w większych, turystycznych torbach podróżnych, pojemność głównej komory wynosi ponad 40 litrów. Taka torba na pewno pomieści wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy, dzięki czemu nie musisz martwić się męczącym upychaniem bagażu w środku. W zależności od ciężaru możesz również wybrać, czy wygodniej jest Ci nieść torbę w ręce, czy na ramieniu. Wielofunkcyjność w kwestii do ręki czy na ramię to wyjątkowa zaleta naszych toreb, stawiająca je wysoko w rankingu wygody.

     Jak wybrać najlepszą torbę podróżną dla siebie?

     Aby torba podróżna dobrze spełniała swoją nadrzędną funkcję, należy jak najlepiej dobrać ją do swoich potrzeb i oczekiwań. Torba podróżna może bowiem służyć jako bagaż główny, który podczas podróży ląduje w luku bagażowym lub bagażniku samochodu, a także być bagażem podręcznym, a więc tym, który zabieramy na pokład samolotu, pociągu lub samochodu. Ważne jest również, czy będzie jedynym bagażem w podróży, czy może mniejszym dodatkiem do dużej walizki. Od jej przeznaczenia zależeć będzie co do niej spakujemy, a co za tym idzie – jakiego rozmiaru torbę potrzebujemy.