DLA NIEJ      SALE-A-BRATE      DLA NIEGO

Zapachy do domu

8 produktów

Produkty 8

Zapachy do domu

W każdym z naszych sklepów roztacza się charakterystyczny zapach na bazie wanilii i kaszmiru. A gdyby tak zabrać ten zapach i przenieść go do swojego domu? Dzięki KAZAR Home Fragrance jest to jak najbardziej możliwe! Zapachy KAZAR Home Fragrance występują w postaci: pałeczek zapachowych, sprayu zapachowego, świec zapachowych. Możesz zdecydować się na całą kolekcję lub tylko na swój ulubiony sposób wypełniania pomieszczenia pięknym zapachem.

Produkty 8

Dlaczego ładny zapach w domu jest ważny?

Węch to niezwykle ważny zmysł. Możemy nie zdawać sobie z tego sprawy, ale otaczające nas zapachy bardzo mocno wpływają na nasze samopoczucie. Zbyt intensywny zapach potrafi przyprawić o ból głowy, natomiast przykry zapach wywołuje w nas różne negatywne odruchy. Ładny zapach w domu jest o tyle ważny, że jest to przestrzeń, w której spędzamy mnóstwo czasu, relaksujemy się, odpoczywamy, i w której każdego dnia zaczynamy i kończymy swój dzień. Pomieszczenia można wietrzyć, jednak wtedy wpuszczamy do środka zapachy z zewnątrz, które również niekoniecznie mogą być pożądane. Postaw więc na aromatyczne zapachy z naszej kolekcji. Specjalnie dla naszych klientek przygotowaliśmy kolekcję zapachów do domu, dzięki którym wypełnisz ukochane pomieszczenia luksusem. Nasze ekskluzywne zapachy do domu są wysoce trwałe i długo utrzymują się w powietrzu. Zapach nie jest ciężki, a naturalny. Otacza wnętrza przyjemnym aromatem, który nie drażni, a delikatnie uwodzi zmysły. Wanilia to jedna z najpopularniejszych na świecie przypraw, której zapach większość z nas potrafi zidentyfikować. Jest słodka, przywodzi na myśl ulubione desery. Zapach wanili relaksuje, nastawia pozytywnie i poprawia ogólne samopoczucie. Kaszmir to natomiast powiew orientu i luksusu. To bardzo bogaty zapach, który łączy w sobie nuty drzewne i piżmowe. Otula zmysły niczym miękki kaszmirowy szal.

Pałeczki zapachowe – ekskluzywny zapach i ozdoba w jednym

Pałeczki zapachowe to popularny i niezwykle prosty sposób wypełnienia pomieszczenia ulubionym zapachem. Drewniane pałeczki umieszcza się w dyfuzorze z olejkiem, by chłonęły one substancję zapachową. Zapach rozchodzi się stopniowo, a same pałeczki z dyfuzorem są dodatkową ozdobą wnętrza. Można je łatwo przenosić z jednego miejsca na drugie. Flakonik można też łatwo uzupełnić nowym olejkiem. Dyfuzor zapachowy z naszej linii KAZAR Home Fragrance to elegancki czarno-złoty flakonik z pasującymi czarnymi pałeczkami.

Świece zapachowe – naturalny zapach w twoim domu

Świece zapachowe to prawdziwy szał ostatnich lat. My postawiliśmy w ich przypadku na minimalizm – waniliowo-kaszmirowy zapach zatopiony w wosku sojowym umieszczonym w eleganckiej czarnej szklance. To luksusowy i uniwersalny dodatek, który łatwo dopasujesz do każdego wnętrza. Wosk sojowy jest przyjazny wszystkim lokatorom, również alergikom. Nie dymi, nie zawiera toksyn i nie jest szkodliwy dla środowiska. Łatwo go uprzątnąć w przypadku rozlania. Nasze świece występują w aż pięciu różnych rozmiarach!

Spray zapachowy – perfumy dla twoich wnętrz

Pałeczki lub świece zapachowe potrzebują chwili, by rozprowadzić piękny zapach po całym pomieszczeniu. Szybkim sposobem na ładny zapach jest natomiast spray zapachowy. Już jedno psiknięcie nada luksusowy zapach pomieszczeniu lub tapicerce. Temu ekskluzywnym produktowi zdecydowanie bliżej jest do perfum niż do znanych z reklam aerozoli odświeżających powietrze, dlatego nie musisz martwić się ani o jego skuteczność, ani o negatywny wpływ na samopoczucie domowników. Naturalne zapachy nie podrażniają, lecz delikatnie łechcą zmysły.