Model:
SKU
47689-01-00

Czarny automatyczny portfel męski

Normalna cena 229,- Cena promocyjna 137,-
Dostępność: W magazynie
Dostępne kolory:
Pokaż więcej
Marka: Kazar
Materiał: Skóra licowa
Kolor: Czarny
Długość: 7 cm
Wysokość: 9,8 cm
Szerokość: 1,8 cm
Kieszenie uniwersalne: 3
Kieszenie na karty: 6
Kieszeń na bilon: Tak

Czarny portfel męski wykonany z najwyższej jakości skóry licowej to niezwykle ciekawy i nowoczesny model, który przypadnie do gustu miłośnikom męskich gadżetów. Elementem, który go wyróżnia, jest metalowe gniazdo z automatycznym podajnikiem, mieszczące 6 kart. Zautomatyzowany system umożliwia ich łatwe i płynne wysunięcie. Wystarczy nacisnąć dźwignię umieszczoną na dole gniazda. Portfel posiada również zapinaną kieszonkę oraz trzy przegrody na dokumenty. Pomimo niedużych rozmiarów portfel jest niezwykle funkcjonalny i praktyczny. Mieści nie tylko karty, ale również banknoty, monety, dokumenty nie zajmując przy tym dużo miejsca w kieszeni.

Skóra licowa powinna być regularnie czyszczona, najlepiej przy pomocy wilgotnej szmatki, ponieważ kurz i brud działają ściernie na skórę. Należy delikatnie zmoczyć czystą szmatkę lub gąbkę w mydlinach, wykręcić nadmiar wody i wycierać skórę do czysta nie przemaczając jej. Po wysuszeniu należy zastosować pastę lub krem.

Do czyszczenia skóry licowej polecamy również piankę Cleaning Foam, którą należy zaaplikować na kawałek materiału i nim czyścić całą powierzchnię produktu. 

Nie należy używać past samopołyskowych, gdyż mogą zniszczyć lico skóry. Prawidłowa impregnacja chroni skórę przed wilgocią, plamami oraz solą.