Model:
NOAH
SKU
47689-01-00

Czarny automatyczny portfel męski

229,-
Dostępność: W magazynie

Kup teraz i zapłać za 30 dni lub rozłóż płatność na 4 wygodne raty 0%*

*RRSO 0%.

PayPoRATY 0%

Marka: Kazar
Materiał: Skóra licowa
Kolor: Czarny
Długość: 7 cm
Wysokość: 9,8 cm
Szerokość: 1,8 cm
Kieszeń na bilon: Tak
Kieszenie uniwersalne: 3
Kieszenie na karty: 6

Czarny portfel męski wykonany z najwyższej jakości skóry licowej to niezwykle ciekawy i nowoczesny model, który przypadnie do gustu miłośnikom męskich gadżetów. Elementem, który go wyróżnia, jest metalowe gniazdo z automatycznym podajnikiem, mieszczące 6 kart. Zautomatyzowany system umożliwia ich łatwe i płynne wysunięcie. Wystarczy nacisnąć dźwignię umieszczoną na dole gniazda. Portfel posiada również zapinaną kieszonkę oraz trzy przegrody na dokumenty. Pomimo niedużych rozmiarów portfel jest niezwykle funkcjonalny i praktyczny. Mieści nie tylko karty, ale również banknoty, monety, dokumenty nie zajmując przy tym dużo miejsca w kieszeni.

Skóra licowa - należy czyścić wilgotną ściereczką, a w przypadku mocniejszych zabrudzeń pianą z delikatnych środków myjących lub preparatami w formie pianki (np. Kazar Cleaning Foam). Pianę należy nałożyć na ściereczkę, rozprowadzić na całą powierzchnię i pozostawić do wyschnięcia. Nie należy czyścić punktowo. Na oczyszczone i wysuszone powierzchnie, należy nanieść niewielką ilość środka konserwującego. W przypadku obuwia zalecamy używanie kremów w kolorze wierzchu (np. Kazar Waterstop Shoe Cream), a w przypadku torebek i galanterii stosowanie delikatnych bezbarwnych preparatów konserwujących w aerozolu lub żelu (np. Kazar Care & Shine lub Kazar Gel Cream), które dzięki zawartości substancji natłuszczających chronią, nadają połysk i zabezpieczają produkt. Po aplikacji należy wypolerować produkt miękką ściereczką zanim preparat wyschnie.

Nie zaleca się używania past błyskawicznych i samopołyskowych, które ze względu na zawartość rozpuszczalników mogą uszkodzić wierzchnią warstwę produktu, a dodatkowo tworzą nieestetyczną łuszczącą się powłokę. Zalecamy, aby przed pierwszym użyciem przeprowadzić impregnację produktu. Czynność należy powtarzać cyklicznie. Systematyczna impregnacja zabezpiecza powierzchnię przed wilgocią i znacznie ogranicza brudzenie się materiałów.

W przypadku obuwia zimowego impregnacja jest szczególnie ważna, gdyż zabezpiecza obuwie również przed działaniem soli i chemii służącej do posypywania chodników.

 

Dodaj do zestawu