DLA NIEJ  EXTRA SALE dodatkowe -20%   DLA NIEGO 
Model:
SKU
23617-01-A2

Czarny portfel męski

229,-
Dostępność: W magazynie

PayPoRATY 0%

Najniższa cena z 30 dni:

Marka: Kazar
Materiał: Skóra licowa
Kolor: Czarny
Wysokość: 9,5 cm
Szerokość: 12 cm
Kieszenie na banknoty: 2
Kieszeń na bilon: Tak
Kieszenie uniwersalne: 4
Kieszenie na karty: 6
Kieszeń na fotografię: Tak

Czarny portfel męski wykonany z wysokiej jakości licowej skóry przyciąga spojrzenia efektowną wstawką z czerwonej skóry oraz tłoczonym logotypem KAZAR. Portfel posiada wiele funkcjonalnych, praktycznych przegródek, które pomieszczą wszystkie niezbędne dokumenty, takie jak karty płatnicze, wizytówki czy dowód rejestracyjny.

Skóra licowa - należy czyścić wilgotną ściereczką, a w przypadku mocniejszych zabrudzeń pianą z delikatnych środków myjących lub preparatami w formie pianki (np. Kazar Cleaning Foam). Pianę należy nałożyć na ściereczkę, rozprowadzić na całą powierzchnię i pozostawić do wyschnięcia. Nie należy czyścić punktowo. Na oczyszczone i wysuszone powierzchnie, należy nanieść niewielką ilość środka konserwującego. W przypadku obuwia zalecamy używnasie kremów w kolorze wierzchu (np. Kazar Waterstop Shoe Cream), a w przypadku torebek i galanterii stosowanie delikatnych bezbarwnych preparatów konserwujących w aerozolu lub żelu (np. Kazar Care & Shine lub Kazar Gel Cream), które dzięki zawartości substancji natłuszczających chronią, nadają połysk i zabezpieczają produkt. Po aplikacji należy wypolerować produkt miękką ściereczką zanim preparat wyschnie.

Nie zaleca się używania past błyskawicznych i samopołyskowych, które ze względu na zawartość rozpuszczalników mogą uszkodzić wierzchnią warstwę produktu, a dodatkowo tworzą nieestetyczną łuszczącą się powłokę. Zalecamy, aby przed pierwszym użyciem przeprowadzić impregnację produktu. Czynność należy powtarzać cyklicznie. Systematyczna impregnacja zabezpiecza powierzchnię przed wilgocią i znacznie ogranicza brudzenie się materiałów.

W przypadku obuwia zimowego impregnacja jest szczególnie ważna, gdyż zabezpiecza obuwie również przed działaniem soli i chemii służącej do posypywania chodników.