Model:
SKU
23607-16-A2

Czarny portfel męski

229,-
Dostępność: W magazynie
Marka: Kazar
Materiał: Skóra licowa, Skóra tłoczona
Kolor: Czarny
Wysokość: 10 cm
Szerokość: 12,5 cm
Kieszenie na banknoty: 2
Kieszenie uniwersalne: 5
Kieszenie na karty: 8
Kieszeń na fotografię: Nie
Kieszeń na bilon: Tak

Czarny portfel męski wykonany jest z wysokiej jakości skóry licowej i tłoczonej. Zestawienie skór o różnych fakturach prezentuje się bardzo elegancko i nowocześnie. Duża ilość kieszonek i przegródek, które znajdują się w prezentowanym modelu, sprawi, że uporządkujesz wszystkie swoje dokumenty. Kieszeń z siatką idealnie nadaje się na dowód rejestracyjny. Zapięcie na nap zabezpiecza portfel przed niechcianym otworzeniem i wysypaniem zawartości.

Skóra licowa powinna być regularnie czyszczona, najlepiej przy pomocy wilgotnej szmatki, ponieważ kurz i brud działają ściernie na skórę. Należy delikatnie zmoczyć czystą szmatkę lub gąbkę w mydlinach, wykręcić nadmiar wody i wycierać skórę do czysta nie przemaczając jej. Po wysuszeniu należy zastosować pastę lub krem.

Do czyszczenia skóry licowej polecamy również piankę Cleaning Foam, którą należy zaaplikować na kawałek materiału i nim czyścić całą powierzchnię produktu. 

Nie należy używać past samopołyskowych, gdyż mogą zniszczyć lico skóry. Prawidłowa impregnacja chroni skórę przed wilgocią, plamami oraz solą.