Model:
SALVADOR
SKU
23607-16-A2

Czarny portfel męski

229,-
Dostępność: W magazynie

Kup teraz i zapłać za 30 dni lub rozłóż płatność na 4 wygodne raty 0%*

*RRSO 0%.

PayPoRATY 0%

Marka: Kazar
Materiał: Skóra licowa, Skóra tłoczona
Kolor: Czarny
Wysokość: 10 cm
Szerokość: 12,5 cm
Kieszenie na banknoty: 2
Kieszeń na bilon: Tak
Kieszenie uniwersalne: 5
Kieszenie na karty: 8
Kieszeń na fotografię: Nie

Czarny portfel męski wykonany jest z wysokiej jakości skóry licowej i tłoczonej. Zestawienie skór o różnych fakturach prezentuje się bardzo elegancko i nowocześnie. Duża ilość kieszonek i przegródek, które znajdują się w prezentowanym modelu, sprawi, że uporządkujesz wszystkie swoje dokumenty. Kieszeń z siatką idealnie nadaje się na dowód rejestracyjny. Zapięcie na nap zabezpiecza portfel przed niechcianym otworzeniem i wysypaniem zawartości.

Skóra licowa - należy czyścić wilgotną ściereczką, a w przypadku mocniejszych zabrudzeń pianą z delikatnych środków myjących lub preparatami w formie pianki (np. Kazar Cleaning Foam). Pianę należy nałożyć na ściereczkę, rozprowadzić na całą powierzchnię i pozostawić do wyschnięcia. Nie należy czyścić punktowo. Na oczyszczone i wysuszone powierzchnie, należy nanieść niewielką ilość środka konserwującego. W przypadku obuwia zalecamy używanie kremów w kolorze wierzchu (np. Kazar Waterstop Shoe Cream), a w przypadku torebek i galanterii stosowanie delikatnych bezbarwnych preparatów konserwujących w aerozolu lub żelu (np. Kazar Care & Shine lub Kazar Gel Cream), które dzięki zawartości substancji natłuszczających chronią, nadają połysk i zabezpieczają produkt. Po aplikacji należy wypolerować produkt miękką ściereczką zanim preparat wyschnie.

Nie zaleca się używania past błyskawicznych i samopołyskowych, które ze względu na zawartość rozpuszczalników mogą uszkodzić wierzchnią warstwę produktu, a dodatkowo tworzą nieestetyczną łuszczącą się powłokę. Zalecamy, aby przed pierwszym użyciem przeprowadzić impregnację produktu. Czynność należy powtarzać cyklicznie. Systematyczna impregnacja zabezpiecza powierzchnię przed wilgocią i znacznie ogranicza brudzenie się materiałów.

W przypadku obuwia zimowego impregnacja jest szczególnie ważna, gdyż zabezpiecza obuwie również przed działaniem soli i chemii służącej do posypywania chodników.