Model:
SKU
68419-01-02

Brązowy skórzany portfel męski z zapięciem

269,-
Dostępność: Brak w magazynie

PayPoRATY 0%

Zaznacz rozmiar, który Cię interesuje i podaj swój adres e-mail

Wyślemy do Ciebie powiadomienie jak tylko wybrany rozmiar pojawi się ponownie w ofercie.

Marka: Kazar
Materiał: Skóra licowa
Kolor: Brązowy
Kolor metali: Srebrny
Szerokość: 11,5 cm
Kieszenie na banknoty: 2
Kieszeń na bilon: Tak
Kieszenie uniwersalne: 4
Kieszenie na karty: 10
Kieszeń na fotografię: Tak

Kwadratowy portfel w minimalistycznym stylu to kultowy fason, który posiada szerokie grono miłośników. Dzięki paskowi z zatrzaskiem portfel nie otwiera się, a jego zawartość nie wypada. Wysokiej jakości skóra o gładkim licu podnosi jego walory estetyczne oraz zapewnia wytrzymałość i długą żywotność. Duża ilość kieszonek i przegródek ułatwia organizację i utrzymanie porządku w dokumentach, kartach i pieniądzach.

Skóra licowa - należy czyścić wilgotną ściereczką, a w przypadku mocniejszych zabrudzeń pianą z delikatnych środków myjących lub preparatami w formie pianki (np. Kazar Cleaning Foam). Pianę należy nałożyć na ściereczkę, rozprowadzić na całą powierzchnię i pozostawić do wyschnięcia. Nie należy czyścić punktowo. Na oczyszczone i wysuszone powierzchnie, należy nanieść niewielką ilość środka konserwującego. W przypadku obuwia zalecamy używnasie kremów w kolorze wierzchu (np. Kazar Waterstop Shoe Cream), a w przypadku torebek i galanterii stosowanie delikatnych bezbarwnych preparatów konserwujących w aerozolu lub żelu (np. Kazar Care & Shine lub Kazar Gel Cream), które dzięki zawartości substancji natłuszczających chronią, nadają połysk i zabezpieczają produkt. Po aplikacji należy wypolerować produkt miękką ściereczką zanim preparat wyschnie.

Nie zaleca się używania past błyskawicznych i samopołyskowych, które ze względu na zawartość rozpuszczalników mogą uszkodzić wierzchnią warstwę produktu, a dodatkowo tworzą nieestetyczną łuszczącą się powłokę. Zalecamy, aby przed pierwszym użyciem przeprowadzić impregnację produktu. Czynność należy powtarzać cyklicznie. Systematyczna impregnacja zabezpiecza powierzchnię przed wilgocią i znacznie ogranicza brudzenie się materiałów.

W przypadku obuwia zimowego impregnacja jest szczególnie ważna, gdyż zabezpiecza obuwie również przed działaniem soli i chemii służącej do posypywania chodników.