Model:
PENY
SKU
72524-01-00

Czarna torebka baguette z eleganckim zapięciem

699,-
Dostępność: W magazynie

PayPoRATY 0%

Marka: Kazar
Materiał: Skóra licowa
Kolor: Czarny
Kolor metali: Złoty
Zapięcie: Zamek błyskawiczny
Pasek: Bez regulacji długości, Nieodpinany
Długość: 27 cm
Wysokość: 19,5 cm
Szerokość: 6,5 cm

Torebka typu baguettte to modny fason, który przechodzi obecnie swój renesans. Niewielkie rozmiary, estetyczny wygląd oraz sztywna forma to jego główne zalety. Torebkę nosi się w ręce lub pod pachą zawieszoną na ramieniu. Ten kompaktowy model to propozycja dla kobiet, które nie lubią nosić przy sobie wielu przedmiotów lub traktują torebkę tylko jako ozdobę stylizacji. Czarna uniwersalna "bagietka" sprawdzi się doskonale na bardziej formalne okazje.

Szczegóły produktu: 

  • Torebka posiada komorę główną zamykaną klapą z zawiasowym zapięciem oraz zamkiem. 
  • W jej wnętrzu znajduje się 1 kieszeń na zamek. 

Skóra licowa - należy czyścić wilgotną ściereczką, a w przypadku mocniejszych zabrudzeń pianą z delikatnych środków myjących lub preparatami w formie pianki (np. Kazar Cleaning Foam). Pianę należy nałożyć na ściereczkę, rozprowadzić na całą powierzchnię i pozostawić do wyschnięcia. Nie należy czyścić punktowo. Na oczyszczone i wysuszone powierzchnie, należy nanieść niewielką ilość środka konserwującego. W przypadku obuwia zalecamy używnasie kremów w kolorze wierzchu (np. Kazar Waterstop Shoe Cream), a w przypadku torebek i galanterii stosowanie delikatnych bezbarwnych preparatów konserwujących w aerozolu lub żelu (np. Kazar Care & Shine lub Kazar Gel Cream), które dzięki zawartości substancji natłuszczających chronią, nadają połysk i zabezpieczają produkt. Po aplikacji należy wypolerować produkt miękką ściereczką zanim preparat wyschnie.

Nie zaleca się używania past błyskawicznych i samopołyskowych, które ze względu na zawartość rozpuszczalników mogą uszkodzić wierzchnią warstwę produktu, a dodatkowo tworzą nieestetyczną łuszczącą się powłokę. Zalecamy, aby przed pierwszym użyciem przeprowadzić impregnację produktu. Czynność należy powtarzać cyklicznie. Systematyczna impregnacja zabezpiecza powierzchnię przed wilgocią i znacznie ogranicza brudzenie się materiałów.

W przypadku obuwia zimowego impregnacja jest szczególnie ważna, gdyż zabezpiecza obuwie również przed działaniem soli i chemii służącej do posypywania chodników.