Model:
SKU
68475-01-00

Czarne skórzane etui na klucze

129,-
Dostępność: W magazynie

PayPoRATY 0%

Dostępne kolory:
Pokaż więcej
Marka: Kazar
Materiał: Skóra licowa
Kolor: Czarny

Czarne etui na klucze wykonane z wysokiej jakości skóry licowej to gustowny, elegancki gadżet, który jest niezwykle funkcjonalny i praktyczny. Etui wyposażone jest w wygodny w użytkowaniu suwak oraz karabińczyk, który umożliwia przymocowanie go do szlufki ubrania lub torby. Stylowy gadżet umożliwia przechowywanie wszystkich kluczy razem w estetyczny sposób.

Wymiary 4,5 x 4 cm

Skóra licowa - należy czyścić wilgotną ściereczką, a w przypadku mocniejszych zabrudzeń pianą z delikatnych środków myjących lub preparatami w formie pianki (np. Kazar Cleaning Foam). Pianę należy nałożyć na ściereczkę, rozprowadzić na całą powierzchnię i pozostawić do wyschnięcia. Nie należy czyścić punktowo. Na oczyszczone i wysuszone powierzchnie, należy nanieść niewielką ilość środka konserwującego. W przypadku obuwia zalecamy używnasie kremów w kolorze wierzchu (np. Kazar Waterstop Shoe Cream), a w przypadku torebek i galanterii stosowanie delikatnych bezbarwnych preparatów konserwujących w aerozolu lub żelu (np. Kazar Care & Shine lub Kazar Gel Cream), które dzięki zawartości substancji natłuszczających chronią, nadają połysk i zabezpieczają produkt. Po aplikacji należy wypolerować produkt miękką ściereczką zanim preparat wyschnie.

Nie zaleca się używania past błyskawicznych i samopołyskowych, które ze względu na zawartość rozpuszczalników mogą uszkodzić wierzchnią warstwę produktu, a dodatkowo tworzą nieestetyczną łuszczącą się powłokę. Zalecamy, aby przed pierwszym użyciem przeprowadzić impregnację produktu. Czynność należy powtarzać cyklicznie. Systematyczna impregnacja zabezpiecza powierzchnię przed wilgocią i znacznie ogranicza brudzenie się materiałów.

W przypadku obuwia zimowego impregnacja jest szczególnie ważna, gdyż zabezpiecza obuwie również przed działaniem soli i chemii służącej do posypywania chodników.