Model:
HEMERA
SKU
44491-19-43

Czarno-beżowy plecak damski 2w1

549,-
Dostępność: W magazynie
Dostępne kolory:
Pokaż więcej
Marka: Kazar
Materiał: Skóra lakierowana, Skóra z włosiem naturalnym
Kolor: Czarny
Kolor metali: Złoty
Zapięcie: Zamek błyskawiczny
Długość: 19 cm
Wysokość: 23 cm
Szerokość: 13 cm
Kształt: Plecak

Prezentowany plecak damski to wygodny i praktyczny model, który przykuwa uwagę elegancką stylistyką oraz nowoczesnym rozwiązaniem 2w1. Dzięki dopinanemu paskowi plecak można przemienić w torebkę do noszenia na ramieniu lub przez ramię. Wyjątkowego charakteru nadaje mu połączenie skóry z naturalnym włosiem z połyskującą skórą lakierowaną. Całość efektownie dopełnia ciekawy, zwierzęcy motyw w kolorach czerni i beżu. Kompaktowy plecak o modnym designie doskonale wpisuje się w miejski styl.

Plecak damski posiada:

  • 1 dużą komorę zamykaną zamkiem błyskawicznym.
  • Wewnątrz 1 kieszeń na zamek oraz 1 otwarta.
  • 1 kieszeń zamykaną na zamek z przodu torebki.
  • Regulowanej długości szelki, które można zakładać jako uchwyty plecaka bądź pasek umożliwiający noszenie torebki na ramieniu.

Skórę lakierowaną należy czyścić za pomocą miękkiej szmatki zwilżonej w letniej wodzie, mleku lub roztworze płatków mydlanych. Do czyszczenia skóry lakierowanej polecamy równiez piankę Cleaning Foam, którą należy zaaplikować na kawałek materiału i nim czyścić całą powierzchnię produktu. Po wysuszeniu skórę nalezy zabezpieczyć specjalnymi środkami przeznaczonymi do pielęgnacji skór lakierowanych np. Care & Shine, a kolejno wypolerowac miękką sciereczką.

Skóra lakierowana nie wymaga impregnacji, nie należy stosowac past ani impregnatów. Nie należy używać obuwia ze skóry lakierowanej w ujemnych temperaturach. Produkty wykonane ze skór lakierowanych łatwo ulegają zabarwieniu w kontakcie z innymi produktami galanteryjnymi. Taka reakcja wynika ze specyfiki tego typu materiału. Ponieważ istnieje możliwość przeniesienia koloru, artykuły wykonane ze skór lakierowanych należy przechowywać oddzielnie.

Zabarwienia powstałe wskutek nieprawidłowego przechowywania produktów ze skóry lakierowanej nie podlegają reklamacji.