Model:
SKU
61652-01-00

Czarno-czerwony portfel męski

Normalna cena 269,- Cena promocyjna 161,-
Dostępność: Brak w magazynie
Zaznacz rozmiar, który Cię interesuje i podaj swój adres e-mail

Wyślemy do Ciebie powiadomienie jak tylko wybrany rozmiar pojawi się ponownie w ofercie.

Marka: Kazar
Materiał: Skóra licowa
Kolor: Czarny
Kolor metali: Czarny
Długość: 11 cm
Wysokość: 9,5 cm
Szerokość: 11 cm
Kieszenie na banknoty: 2
Kieszenie uniwersalne: 2
Kieszenie na karty: 4
Kieszeń na bilon: Tak

Czarny portfel męski wykonany ze skóry licowej to ponadczasowy i uniwersalny dodatek, który stanie się nierozłącznym towarzyszem mężczyzny ceniącego dobrą jakość i nienaganny styl. Minimalistyczny fason wzbogacony jest tłoczonym logotypem KAZAR oraz bordową, skórzaną wstawką. Funkcjonalnie rozmieszczone przegrody sprawiają, że korzystanie z tego portfela jest komfortowe i intuicyjne.

Skóra licowa powinna być regularnie czyszczona, najlepiej przy pomocy wilgotnej szmatki, ponieważ kurz i brud działają ściernie na skórę. Należy delikatnie zmoczyć czystą szmatkę lub gąbkę w mydlinach, wykręcić nadmiar wody i wycierać skórę do czysta nie przemaczając jej. Po wysuszeniu należy zastosować pastę lub krem.

Do czyszczenia skóry licowej polecamy również piankę Cleaning Foam, którą należy zaaplikować na kawałek materiału i nim czyścić całą powierzchnię produktu. 

Nie należy używać past samopołyskowych, gdyż mogą zniszczyć lico skóry. Prawidłowa impregnacja chroni skórę przed wilgocią, plamami oraz solą.