Model:
SKU
45942-01-00

Czarny portfel męski

Normalna cena 199,- Cena promocyjna 99,-
Dostępność: W magazynie
Marka: Kazar
Materiał: Skóra licowa
Kolor: Czarny
Wysokość: 7,5 cm
Szerokość: 11 cm
Kieszenie na banknoty: 1
Kieszenie uniwersalne: 1
Kieszeń na fotografię: Nie
Kieszeń na bilon: Tak

Czarny portfel męski wykonany z wysokiej jakości skóry licowej to praktyczny i kompaktowy model doskonały na różne wyjścia. Małe gabaryty oraz innowacyjny sposób mocowania do paska sprawia, iż prezentowany portfel jest bardzo funkcjonalny. 

Głęboka kieszeń posiada tasiemkę, która ułatwia wyciągnięcie zawartości z środka. Magnetyczny pasek posiada dwie funkcje: służy jako uchwyt do banknotów oraz umożliwia przypięcie portfela do paska do spodni.

Skóra licowa powinna być regularnie czyszczona, najlepiej przy pomocy wilgotnej szmatki, ponieważ kurz i brud działają ściernie na skórę. Należy delikatnie zmoczyć czystą szmatkę lub gąbkę w mydlinach, wykręcić nadmiar wody i wycierać skórę do czysta nie przemaczając jej. Po wysuszeniu należy zastosować pastę lub krem.

Do czyszczenia skóry licowej polecamy również piankę Cleaning Foam, którą należy zaaplikować na kawałek materiału i nim czyścić całą powierzchnię produktu. 

Nie należy używać past samopołyskowych, gdyż mogą zniszczyć lico skóry. Prawidłowa impregnacja chroni skórę przed wilgocią, plamami oraz solą.

Produkty podobne