Model:
SKU
61659-01-00

Czarny portfel męski

Normalna cena 229,- Cena promocyjna 160,-
Dostępność: Brak w magazynie
Zaznacz rozmiar, który Cię interesuje i podaj swój adres e-mail

Wyślemy do Ciebie powiadomienie jak tylko wybrany rozmiar pojawi się ponownie w ofercie.

Marka: Kazar
Materiał: Skóra licowa
Kolor: Czarny
Kolor metali: Czarny
Długość: 7 cm
Wysokość: 10 cm
Szerokość: 7 cm
Kieszenie na banknoty: 1
Kieszenie uniwersalne: 1
Kieszenie na karty: 2
Kieszeń na fotografię: Tak

Klasyczny portfel wykonany z wysokiej jakości skóry licowej to niezastąpiony dodatek, który mężczyzna nosi ze sobą każdego dnia. Dlatego ważne jest nie tylko to, jak wygląda, ale również czy jest funkcjonalnie zaprojektowany. Prezentowany model spełnia wszystkie niezbędne kryteria. Jest stworzony z dbałością o szczegóły, posiada wiele przegród oraz charakteryzuje się eleganckim, minimalistycznym designem. Portfel posiada plastikową kieszeń z automatycznym podajnikiem kart.

Skóra licowa powinna być regularnie czyszczona, najlepiej przy pomocy wilgotnej szmatki, ponieważ kurz i brud działają ściernie na skórę. Należy delikatnie zmoczyć czystą szmatkę lub gąbkę w mydlinach, wykręcić nadmiar wody i wycierać skórę do czysta nie przemaczając jej. Po wysuszeniu należy zastosować pastę lub krem.

Do czyszczenia skóry licowej polecamy również piankę Cleaning Foam, którą należy zaaplikować na kawałek materiału i nim czyścić całą powierzchnię produktu. 

Nie należy używać past samopołyskowych, gdyż mogą zniszczyć lico skóry. Prawidłowa impregnacja chroni skórę przed wilgocią, plamami oraz solą.

Produkty podobne