Model:
ERMIN
SKU
69479-01-00

Czarny skórzany plecak damski 2w1

599,-
Dostępność: W magazynie
Marka: Kazar
Materiał: Skóra licowa
Kolor: Czarny
Kolor metali: Srebrny
Zapięcie: Zamek błyskawiczny
Długość: 16,5 cm
Wysokość: 23 cm
Szerokość: 11 cm
Wysokość uchwytu: 4,5 cm
Minimalna długość paska: 43,5 cm
Maksymalna długość paska: 74,5 cm
Kształt: Plecak

Mały plecak damski wykonany z wysokiej jakości skóry licowej stanowi praktyczną i ciekawą alternatywę dla klasycznej torebki. Kompaktowe wymiary sprawiają, że nie zajmuje dużo miejsca, ale jednocześnie zapewnia odpowiednią ilości miejsca na najpotrzebniejsze drobiazgi. Ogromną zaletą plecaka jest to, że nie ogranicza swobody ruchów, dlatego świetnie sprawdzi się w różnych sytuacjach. Prezentowany model można nosić na ramieniu jako torebkę, wystarczy przepiąć szelką.

Szczegóły produktu:

  • Plecak posiada 1 komorę główną zamykaną zamkiem błyskawicznym oraz mniejszą komorę na przodzie również zamykaną suwakiem.
  • We wnętrzu głównej komory znajduje się 1 kieszeń na zamek oraz 1 otwarta.
  • Po bokach plecaka umieszczone są 2 otwarte kieszonki.
  • Regulowanej długości szelki można odpinać.

 

Skóra licowa powinna być regularnie czyszczona, najlepiej przy pomocy wilgotnej szmatki, ponieważ kurz i brud działają ściernie na skórę. Należy delikatnie zmoczyć czystą szmatkę lub gąbkę w mydlinach, wykręcić nadmiar wody i wycierać skórę do czysta nie przemaczając jej. Po wysuszeniu należy zastosować pastę lub krem.

Do czyszczenia skóry licowej polecamy również piankę Cleaning Foam, którą należy zaaplikować na kawałek materiału i nim czyścić całą powierzchnię produktu. 

Nie należy używać past samopołyskowych, gdyż mogą zniszczyć lico skóry. Prawidłowa impregnacja chroni skórę przed wilgocią, plamami oraz solą.