Model:
OLLA
SKU
74551-01-00

Czarny skórzany plecak worek zamykany łańcuchem

699,-
Dostępność: W magazynie
Marka: Kazar
Materiał: Skóra licowa
Kolor: Czarny
Kolor metali: Złoty
Zapięcie: Troczek
Długość: 33,5 cm
Wysokość: 29,5 cm
Szerokość: 14,5 cm
Minimalna długość paska: 72 cm
Maksymalna długość paska: 88 cm
Kształt: Plecak

Czarny plecak z licowej skóry nie tylko ładnie wygląda, ale co najważniejsze gwarantuje swobodę ruchów oraz komfort podczas wykonywania różnorodnych czynności. Forma worka zapinanego grubym łańcuchem jest praktyczna i wygodna w użytkowaniu. Do plecaka łatwo wkładać i wyciągać różne przedmioty. Minimalistyczny model stworzony z dbałością o szczegóły dzięki neutralnej barwie i praktycznej formie stanie się nieodłącznym towarzyszem wielu wspaniałych chwil.

Szczegóły produktu:

  • Plecak posiada 1 komorę główną zamykaną na magnetyczny zatrzask i troczek.
  • W jej wnętrzu znajduje się 2 kieszonki otwarte i 1 z suwakiem.
  • Z przodu kieszeń na zawiasowe zamykanie.
  • Nieodpinane, regulowane szelki. 

Skóra licowa powinna być regularnie czyszczona, najlepiej przy pomocy wilgotnej szmatki, ponieważ kurz i brud działają ściernie na skórę. Należy delikatnie zmoczyć czystą szmatkę lub gąbkę w mydlinach, wykręcić nadmiar wody i wycierać skórę do czysta nie przemaczając jej. Po wysuszeniu należy zastosować pastę lub krem.

Do czyszczenia skóry licowej polecamy również piankę Cleaning Foam, którą należy zaaplikować na kawałek materiału i nim czyścić całą powierzchnię produktu. 

Nie należy używać past samopołyskowych, gdyż mogą zniszczyć lico skóry. Prawidłowa impregnacja chroni skórę przed wilgocią, plamami oraz solą.