Model:
NOA
SKU
66279-01-32

Jasnobrązowy skórzany plecak damski 2w1

599,-
Dostępność: W magazynie
Marka: Kazar
Materiał: Skóra licowa
Kolor: Jasnobrązowy
Kolor metali: Złoty
Zapięcie: Zamek błyskawiczny
Długość: 21 cm
Wysokość: 27 cm
Szerokość: 10 cm
Kształt: Plecak

Plecak damski wykonany z wysokiej jakości skóry licowej to model, który jest na tyle uniwersalny i praktyczny, że można go nosić do wielu różnorodnych stylizacji i na różne okazje. Jasnobrązowy kolor w połączeniu ze złotymi, metalowymi elementami tworzy stylowy, ponadczasowy duet. Niewielkich rozmiarów plecak zajmuje niewiele miejsca, jest podręczny i co najważniejsze nie ogranicza swobody ruchów. Szelki można odpiąć i przypiąć do rączki zmieniając plecak w torebkę.

Szczegóły produktu:

  • Plecak posiada 1 komorę główną zamykaną zamkiem błyskawicznym.
  • W jej wnętrzu znajduje się 1 kieszonka otwarta i 1 na suwak.
  • Na przodzie umieszczona jest 1 kieszeń na suwak, a po bokach 2 kieszenie otwarte.

 

Skóra licowa powinna być regularnie czyszczona, najlepiej przy pomocy wilgotnej szmatki, ponieważ kurz i brud działają ściernie na skórę. Należy delikatnie zmoczyć czystą szmatkę lub gąbkę w mydlinach, wykręcić nadmiar wody i wycierać skórę do czysta nie przemaczając jej. Po wysuszeniu należy zastosować pastę lub krem.

Do czyszczenia skóry licowej polecamy również piankę Cleaning Foam, którą należy zaaplikować na kawałek materiału i nim czyścić całą powierzchnię produktu. 

Nie należy używać past samopołyskowych, gdyż mogą zniszczyć lico skóry. Prawidłowa impregnacja chroni skórę przed wilgocią, plamami oraz solą.