Model:
TES
SKU
70503-01-B2

Komfortowy plecak skórzany w formie worka

599,-
Dostępność: W magazynie
Dostępne kolory:
Pokaż więcej
Marka: Kazar
Materiał: Skóra licowa
Kolor: Beżowy
Kolor metali: Srebrny
Zapięcie: Troczek
Pasek: Bez regulacji długości, Nieodpinany
Długość: 18,5 cm
Wysokość: 35 cm
Szerokość: 18,5 cm
Minimalna długość paska: 100 cm
Kształt: Plecak

Wysokiej jakości plecak z licowej skórynie tylko ładnie wygląda, ale także gwarantuje swobodę ruchów i komfort na co dzień. Kształt worka zapinanego troczkiem jest praktyczny i wygodny w użytkowaniu. Łatwo do niego włożyć i wyciągnąć różne przedmioty. Minimalistyczny model stworzony z dbałością o szczegóły dzięki neutralnej barwie i klasycznej formie stanie się nieodłącznym towarzyszem wielu wspaniałych chwil.

Szczegóły produktu:

  • Plecak posiada 1 komorę główną zamykaną troczkiem ze ściągaczem.
  • W jej wnętrzu znajduje się 1 kieszonka otwarta i 1 na suwak.

Skóra licowa powinna być regularnie czyszczona, najlepiej przy pomocy wilgotnej szmatki, ponieważ kurz i brud działają ściernie na skórę. Należy delikatnie zmoczyć czystą szmatkę lub gąbkę w mydlinach, wykręcić nadmiar wody i wycierać skórę do czysta nie przemaczając jej. Po wysuszeniu należy zastosować pastę lub krem.

Do czyszczenia skóry licowej polecamy również piankę Cleaning Foam, którą należy zaaplikować na kawałek materiału i nim czyścić całą powierzchnię produktu. 

Nie należy używać past samopołyskowych, gdyż mogą zniszczyć lico skóry. Prawidłowa impregnacja chroni skórę przed wilgocią, plamami oraz solą.