Model:
SKU
68422-01-02

Mały skórzany portfel na karty i banknoty z łańcuszkiem

Normalna cena 229,- Cena promocyjna 160,-
Dostępność: W magazynie
Dostępne kolory:
Pokaż więcej
Marka: Kazar
Materiał: Skóra licowa
Kolor: Brązowy
Kolor metali: Czarny
Wysokość: 7,5 cm
Szerokość: 10,5 cm
Kieszenie na karty: 4

Mały portfel z wysokiej jakości skóry licowej to podręczny model, który nadaje się do przechowywania kart, banknotów lub dokumentów takich jak dowód, prawo jazdy. Dzięki odpinanemu łańcuszkowi można przymocować go do np. szlufek paska, dzięki czemu nie wypadnie z kieszeni i nie zgubi się. Kompaktowy portfel doskonale sprawdzi się podczas wyjścia na miasto, spotkanie ze znajomymi lub spacer, gdzie duży ciężki portfel z pewnością by zawadzał.

Portfel posiada:

  • 4 kieszonki na karty.
  • Przednie kieszenie zabezpieczone są paskiem z zapięciem.
  • Odpinany łańcuszek długości 39 cm.

 

Skóra licowa powinna być regularnie czyszczona, najlepiej przy pomocy wilgotnej szmatki, ponieważ kurz i brud działają ściernie na skórę. Należy delikatnie zmoczyć czystą szmatkę lub gąbkę w mydlinach, wykręcić nadmiar wody i wycierać skórę do czysta nie przemaczając jej. Po wysuszeniu należy zastosować pastę lub krem.

Do czyszczenia skóry licowej polecamy również piankę Cleaning Foam, którą należy zaaplikować na kawałek materiału i nim czyścić całą powierzchnię produktu. 

Nie należy używać past samopołyskowych, gdyż mogą zniszczyć lico skóry. Prawidłowa impregnacja chroni skórę przed wilgocią, plamami oraz solą.