DLA NIEJ  EXTRA SALE dodatkowe -20%   DLA NIEGO 
Model:
SKU
14134-KR-40

Oiled Leather Conditioner

21,-
Dostępność: W magazynie

PayPoRATY 0%

Najniższa cena z 30 dni:

Kolor: Bezbarwny
Marka: Kazar
Pojemność: 50 ml

Oiled Leather Conditioner - tłuszcz pielęgnacyjny do obuwia ze skór natłuszczanych (typu pull up, crazy horse) oraz oliwionego nubuku.  Impregnuje, natłuszcza i zmiękcza skórę. Znacznie podnosi jej elastyczność i wytrzymałość. Regeneruje, odżywia i przyciemnia oryginalny kolor zmniejszając widoczność powstałych zarysowań. Produkt można stosować również do pielęgnacji skórzanej podeszwy.

Sposób użycia: Usunąć kurz i zabrudzenia z powierzchni. Nanieść niewielką ilość tłuszczu na bawełnianą szmatkę lub miękką szczoteczkę. Rozprowadzić równomiernie po powierzchni obuwia, pozwolić na wchłonięcie się tłuszczu. Wypolerować.

Sposób użycia do pielęgnacji podeszew skórzanych: Przed zastosowaniem tłuszczu podeszwę należy dokładnie oczyścić za pomocą wilgotnej szmatki lub gąbki oraz mydła przeznaczonego do produktów skórzanych. Należy unikać przemoczenia podeszwy. Po umyciu podeszwę należy pozostawić do całkowitego wyschnięcia, a następnie oczyścić szczotką z pozostałości brudu i kurzu. Na tak przygotowaną podeszwę oraz jej brzegi należy nanieść cienką warstwę tłuszczu, pozwalając na jego wchłonięcie. Jeżeli skóra całkowicie wchłonie tłuszcz, proces należy powtórzyć. Na końcu podeszwę wypolerować. Tłuszcz nie powinien mieć kontaktu z cholewką wykonaną z innej skóry niż skóry natłuszczanych (typu pull up, crazy horse), ponieważ może to spowodować powstanie trudnych do usunięcia plam.