Model:
HEMERA
SKU
72425-01-98

Skórzany miejski plecak z pomarańczowymi elementami

599,-
Dostępność: W magazynie
Marka: Kazar
Materiał: Skóra licowa
Kolor: Czarny
Kolor metali: Złoty
Zapięcie: Zamek błyskawiczny
Pasek: Regulowany, Odpinany
Długość: 18 cm
Wysokość: 23 cm
Szerokość: 8,5 cm
Minimalna długość paska: 73 cm
Kształt: Plecak

Zgrabny, kompaktowy plecak damski wykonany z licowej skóry stanowi niezawodny element codziennych stylizacji. Komfort, jaki zapewnia, docenią kobiety aktywne, zabiegane, które mają na co dzień wiele rzeczy do wykonania. Plecak zawieszony na plecach nie ogranicza ruchów, pozwala na swobodę poruszania się. Ciekawy wygląd prezentowany model zawdzięcza połączeniu dwóch kontrastujących ze sobą kolorów, czarnego i pomarańczowego.

Szczegóły produktu:

  • Plecak posiada 1 komorę główną zamykaną zamkiem błyskawicznym.
  • W jej wnętrzu znajduje się 1 kieszonka na suwak i 2 otwarte.
  • Z przodu plecak posiada 1 kieszeń na suwak.
  • Szelki są odpinane i regulowane.

Skóra licowa powinna być regularnie czyszczona, najlepiej przy pomocy wilgotnej szmatki, ponieważ kurz i brud działają ściernie na skórę. Należy delikatnie zmoczyć czystą szmatkę lub gąbkę w mydlinach, wykręcić nadmiar wody i wycierać skórę do czysta nie przemaczając jej. Po wysuszeniu należy zastosować pastę lub krem.

Do czyszczenia skóry licowej polecamy również piankę Cleaning Foam, którą należy zaaplikować na kawałek materiału i nim czyścić całą powierzchnię produktu. 

Nie należy używać past samopołyskowych, gdyż mogą zniszczyć lico skóry. Prawidłowa impregnacja chroni skórę przed wilgocią, plamami oraz solą.